Dan ružičastih majica

Dan ružičastih majica

Dan ružičastih majica najpoznatiji je program prevencije vršnjačkog nasilja u Hrvatskoj u kojem sudjeluje više od dva milijuna sudionika. 2017. godine od strane hrvatskog Sabora proglašen je kao Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja na prijedlog Centra za edukaciju i prevenciju nasilja. Od ove godine i Dječji vrtić Pahuljica, pridružio se mreži vrtića koji simbolično nošenjem ružičastih majica obilježavaju ovaj dan. Uz niz preporučenih aktivnosti i preporučenih ponašanja od centra za prevenciju nasilja  Dječji vrtić Pahuljica organizira i stručnu edukaciju za odgojitelje i stručne suradnike na temu „Agresija i ispadi bijesa“. Seminar će voditi psiholog Danko Butorac i soc. pedagog Suzana Svetić iz Obiteljskog centra Ličko senjske županije.

Galerija slika - kliknite na sliku za povećanje

Dječji vrtić Pahuljica GospićDan ruzicastih majica (1)
Dječji vrtić Pahuljica GospićDan ruzicastih majica (2)
  Novosti - Sve